نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری گفت: حضرت امام خمینی(ره) با اندیشه‏ های بلند الهی و تلاش‏ های صادقانه خویش مسیر تاریخ رادگرگون و تحولات عظیمی در جهان ایجاد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام ابوالقاسم دولابی شامگاه جمعه در مسجد نور الزهرا (س)، به ایام بابرکت دهه فجر اشاره کرد و افزود: این دهه یادآور رشادت جوانان و رهبری امام راحل و حضور مردم است و باید به خوبی گرامی داشته شود.

وی اظهار کرد: حضرت امام خمینی (ره) با اندیشه‌های بلند الهی و تلاش‌های صادقانه خویش مسیر تاریخ را دگرگون و تحولات عظیمی در جهان ایجاد کرد.

نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مقام معظم رهبری محبوب قلوب مسلمانان جهان است و این محبوبیت، نشأت گرفته از اخلاص ایشان است.

دولابی بابیان اینکه محبوب شدن نیاز به این دارد که به دیگران منفعت برسانیم و با خدا ارتباط داشته باشیم، افزود: در این مسیر قرار گرفتن باعث خوشبختی می‌شود و باید جوانان ارتباط خود را با خدا تقویت کنند.

وی با بیان اینکه دهه فجر بهترین فرصت برای بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی است، ادامه داد: مردم همیشه درصحنه این بار نیز حضور پررنگی در راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهند داشت و این حرکت یکپارچه مردم خط بطلانی بر همه اقدامات دشمنان است.

نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری گفت: انقلاب اسلامی ایران حکومت چند ۱۰۰ ساله مستکبران را به هم‌ریخت و این بزرگ‌ترین شادی برای ملت ایران است و امروز هم ایران در همه حوزه‌ها اقتدار و استقلال دارد.

دولابی یادآور شد: ارکان نظام اسلامی از سوی دشمنان در تمام مقتضیات زمانی مورد هجمه بوده و استکبار به بهانه‌های مختلف اقدام به دشمنی با کشور ایران کرده ولی همیشه با تدبیر و درایت ولایت فقیه و حضور پرشور مردم در صحنه، همه این توطئه ها شکست‌خورده است.

وی به ایام فاطمیه اشاره کرد و گفت: وجود حضرت زهرا (س) روشنی‌بخش محافل است و این بانو الگویی جامع برای تمام بانوان است.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد